تبلیغات
كوله بار - آقای منصوری قرار بود کاشان خورشید باشد.
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1392

پس از انتخابات سال 1390 مجلس شورای اسلامی و تعدد نامزدهای انتخابات در شهرکاشان ، آقای عباسعلی منصوری توانست از این فرصت نهایت بهره برداری را نموده و با اتکا به هماهنگی و همدلی مردم آران ومردم  بیدگل و تقویت حس ناسیونالیستی در بین مردم این دو منطقه و در عین شگفتی به عنوان نماینده ، به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

ایشان در همان اوایل به دلیل وجود جو منفی علیه وی در شهرستان و به منظور کسب پایگاه مردمی با بیان سخنانی سعی کرد تا این مشکل را به نحوی برطرف نماید.

شاید معروفترین موضعگیری وی یکی از جملاتی است  که از ایشان نقل شد به این مضمون : ( کاشان خورشید و آران و بیدگل ، نطنز و بادرود قمرهای این خورشید هستند) سبب ایجاد امیدواریهایی در بین مردم کاشان گردید که از وجود یک نماینده  فعال و بیطرف در خصوص مسایل قومیتی در بین مردم کاشان بهره مند هستند.

اما آنچه اکنون شاهد آن هستیم بر خلاف آن چیزی است که  گمان میرفت و به نظر میرسد نگرانیهایی که در روز اول مردم نسبت به این امر داشتند رنگ واقعیت به خود گرفته است.

ذکر دو نمونه از اقدامات اخیر آقای منصوری در خصوص اقداماتی بر علیه توسعه و پیشرفت کاشان :

<!--[if !supportLists]-->1- 1-   <!--[endif]-->اخبار رسیده حاکی از آن است  که طرح کنارگذر (کمربندی) شهرستان کاشان در زمان آقای مهندس گرانمایه نماینده سابق شهرستان کاشان در مجلس مصوب شده بود و قرار بود بعد از طی مراحل اداری و اختصاص بودجه از سوی دولت اجرایی گردد. اما خبر رسید که این کنار گذر به شهر آران انتقال یافته است  که میتوانید متن خبر را از اینجا بخوانید

<!--[if !supportLists]-->2-  2-  <!--[endif]-->استقرار واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کاشان در آران و بیدگل . این عنوان به میزان کافی بیانگر اتفاقی است که با حمایت و پیگیری شخص آقای منصوری به وقوع پیوسته است

حال این سئوال پیش می آید که آیا واقعا آقای منصوری خود را نماینده شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل میداند و یا به دنبال تسویه حسابهای قومیتی و به قول خودشان احراز حقوق از دست رفته شهرشان می باشد که در سالهای گذشته نادیده گرفته شده است.

وبلاگ جنگ خاموش خواهان پاسخ سریع و صریح آقای منصوری در خصوص اقدامات اخیرشان می باشد .ارسال توسط پیشتاز یكم
آرشیو مطالب
دوستان
پیوند های روزانه
طراح قالب

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ